Business travel

Business travel

Travelnet.sk  sa  nezaoberá len klasickým predajom zájazdov. Pri dnešnom vysokom a náročnom pracovnom tempe vo väčšine spoločnostiach sme radi nápomocní pri organizácii  služobných ciest, motivačných pobytov pre  Vašich  zamestnancov a možnosti na udržanie ich psychickej alebo fyzickej kondície.

Letenky

Vyhľadáme pre Vás najrýchlejšie a najvýhodnejšie letecké spojenie do požadovanej  destinácie. Prostredníctvom rezervačného systému Vám zabezpečíme rezerváciu  letenky.

Ubytovanie

Ak sa chystáte na pracovnú cestu alebo dovolenku a ešte nemáte rezervovaný hotel, my Vám prostredníctvom rezervačného systému zabezpečíme ubytovanie podľa Vašich požiadaviek  do celého sveta.

Transfery

Zabezpečíme Vám pohodlné transfery nielen z letiska na hotel, ale aj počas pobytu. Pre jednotlivcov a aj skupiny.

VIP service

Servis, ktorý ponúkame v službe VIP zahŕňa komfortnú prepravu klientov. Pri tejto službe je veľmi dôležité zistiť klientove nároky a požiadavky. Pri realizácii tejto služby pristupujeme ku každému klientovi individuálne, veľmi osobne a s citlivým prístupom.

Teambuilding

Je najefektívnejším a tiež najrýchlejším spôsobom ako rozprúdiť vo firme, skupinách či u manažérov schopnosť vytvoriť si správny postoj. Prekročia tým úroveň takého človeka, ktorý len tvrdo pracuje.

Kontaktujte nás so svojimi požiadavkami  na info@travelnet.sk a my sa Vám  navrhneme  program cielený práve na Vaše požiadavky.