Club Li Graniti, Taliansko, Sardínia, 15.9.2018, Raňajky
Club Li Graniti
Termín:
15.9.2018 – 22.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62320974
od 488 € Konečná cena
1150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Club Li Graniti
Popis
Tento komplex je ponorený do aromaticky voňajúcej stredomorskej vegetácie v pokojnej oáze. Nachádza sa  len 2,5 km od známeho rekreačného strediska Baja Sardinia a iba 6 km od Porto Cervo. Hotel má široké a panoramatické terasy, z ktorých môžete obdivovať nádherný výhľad na more na pobreží Costa Smeralda.

Pláž:
2 km od hotela Cala dei Ginepri, kúsok od najkrajších pláží na Costa Smeralda a záliv Arzachena, kyvadlová doprava.

Centrum:
2,5 km od známeho rekreačného strediska Baja Sardinia a 6 km od Porto Cervo.

Ubytovanie:

Hotel je nádherne zariadený v tradičnom sardínskom štýle.
Izba Comfort: elegantne zariadené, k dispozícii 1/4 lôžkami (rozkladací gauč, poschodová posteľ, alebo rozkladací gauč  a samostatné lôžko). Niektoré izby majú balkón alebo terasu.

Izba Comfort s výhľadom na more: ako izby Comfort, ale všetky sú vybavené s výhľadom na more (primay alebo bočný výhľad), s balkónom alebo terasou.

Izba Junior suites: priestrannejšie ako Comfort, k dispozícii od 2 až do 4 osôb, niektoré s balkónom alebo vybavenou terasu. Tretie a štvrté lôžko môže byť rozkladací gauč alebo poschodová posteľ.

Izba Junior suites s výhľadom na more: ako junior suites, ale všetky sú vybavené výhľadom na more (primay alebo bočný výhľad), s balkónom alebo terasou.


Stravovanie:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia, reštaurácia s vnútornou klimatizáciou/kúrenie, výhľad na more, veranda, raňajky formou bufetu, obedy a večere s obsluhou, šaláty, zelenina, ovocie a dezerty formou bufetu. Tradičná sardínska večera (s rybami alebo mäsom) dvakrát týždenne. Vegetariánske a iné zvláštne diétne požiadavky na vyžiadanie.

Vybavenie a služby:
výťah, WI-FI, bar, hala, bazén so sladkou vodou, plážové uteráky, plavecký bazén, čitáreň, diskotéka, stolové hry, detské ihrisko, trezor na recepcii, posilňovňa. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
bazén, panoramatické solárium, spoločenské hry, telocvičňa, detské ihrisko.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
 príchod od 14:00, odchod najneskôr do 10:00. Minimálna dĺžka pobytu 3 noci.

Poznámka:
DETI DO 3 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými, bez nároku na lôžko.

Špeciálna ponuka: 1 dospelý + 1 dieťa 3-12 r. = 1 dospelý + 50% zľava na dieťa

Poznámka
CENA ZAHŔŇA:
ubytovanie
s polpenziou v príslušnej izbe na osobu a pobyt.NA
VYŽIADANIE -
platba v CK: raňajky (zľava) 105 €/osoba/týždeň, plná penzia 189 €/osoba/týždeň,

platba na mieste:
 postieľka (0-3 r.) 5 €/deň, malé zvieratá 30 €/pobyt, balíček pre dospelých (pamäťový vankúš, župan, papuče a check out o 12:00 hod) 10 €/izba/deň,
detský
balíček (detská postieľka, vanička,
ohrievač na fľaše, kočík, práčovňa 1 kg prádla denne) 8 €/izba/deň.DETI DO 3
ROKOV:
zdarma, v izbe s 2
dospelými, bez nároku na lôžko.Špeciálna ponuka:
1 dospelý + 1 dieťa 3-12 r. = 1 dospelý + 50% zľava na dieťa

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK