Capming Laguna Blu, Taliansko, Sardínia, 15.9.2018, Bez stravy
Capming Laguna Blu
Termín:
15.9.2018 – 22.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62215376
od 63 € Konečná cena

Popis
Village Laguna Blu sa nachádza v severozápadnej časti Sardínie, len pár kilometrov od mesta Alghero na Riviera del Corallo. Camping Village Laguna Blu je obklopený zeleňou prímorských borovíc a eukalyptov.

Pláž:
pri pláži, plážový servis za poplatok.

Ubytovanie:

Typ C-Baia Relax New pre 4 osoby: 25,5 m2. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a jedno lôžko. Kúpeľňa s WC, sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňu s WC a umývadlom. Obývacia izba / jedáleň so stolom a stoličkami, kuchynský kút s umývadlom a chladničkou. Vonku je krytá drevená terasa so stolom a stoličkami, TV, príbory, riady, sušiak na bielizeň, prikrývky a vankúše. Klimatizácia za poplatok.


Typ C-Blu Romantic pre 4-6 osôb: 24 m2. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a treťou  posteľou (dve samostatné postele môžu byť spojené), obývacia izba so stolom, stoličkami a rozkladacou posteľou, izba so sprchou a umývadlom, miestnym sociálnym zariadením s WC a umývadlom, kuchynský kút s umývadlom a chladničkou, satelitný TV, príbory, riady, prikrývky a vankúše. Klimatizácia za poplatok.


Typ C-Baia Lux pre 4-5 osôb: 31 m2. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a posteľou (dve samostatné postele môžu byť spojené), kúpeľňou s WC, sprchou, bidetom, umývadlom, fénom, obývacia izba / jedáleň, jedálenský stôl a rozkladací gauč, kuchynský kút s umývadlom a chladničkou, satelitný TV, príbory, riady, prikrývky a vankúše. Klimatizácia za poplatok.
Stravovanie:
individuálne, možnosť doplatenia stravy.

Vybavenie a služby:
ponúka priestranné ihrisko, mini klub, stolný tenis, lukostreľba, detské ihrisko, plážový volejbal, verejná pláž, verejné toalety a sprchy s teplou vodou, WC pre telesne postihnutých, parkovisko, zmenáreň.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
príchod sobota od 17:00 do 22:00 hod., odchod od 7:00 do 9:00 hod.

Poznámka:
Pozn: v prípade neupratania apartmánu bude účtovaný poplatok 70 €/apartmán.

Pozn: v prípade pobytu so psom je záverečné upratovanie povinný príplatok - 70 €/apartmán (možné iba v Blu Romantic a Baia Relax New).

Poznámka
CENA ZAHŔŇA:
prenájom apartmánu, spotreba energií.NA
VYŽIADANIE -

platba na
mieste:

raňajky 8 €/osoba nad 12 r./deň, 6
€/dieťa 0-12 r./deň, polpenzia 28 €/osoba nad 12 r./deň, 21 €/dieťa 0-12 r./deň, plná
penzia 34 €/osoba nad 12 r./deň, 26 €/dieťa 0-12 r./deň, klimatizácia 7 €/apartmán/deň, malé zvieratá 8 €/deň (28.7.-24.8.), 7 €/deň
(16.7.-27.7. a 25.8.-31.8.), 3,50 €/deň (v ostatných termínoch), posteľná
bielizeň/uteráky 10 €/osoba/výmena, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 18 €/deň
(28.7.-24.8.), 15 €/deň (16.6.-27.7. a 25.8.-31.8.), 8 €/deň (v ostatných
termínoch), lehátko naviac 5 €/deň, 2. parkovacie miesto 6 €/deň.Pozn:
v prípade neupratania apartmánu bude účtovaný
poplatok 70 €/apartmán.Pozn:
v prípade pobytu so psom je záverečné
upratovanie povinný príplatok - 70 €/apartmán (možné iba v Blu Romantic a Baia
Relax New).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK